Prodej rodinného domu - Žabčice, Ev.č.: 00008

  • Pohled čelní
  • Lesík
  • Pro děti před domem
  • Rybník před domem
  • Pohled ze zadu na zahradu
  • Vzhled z KN
  • Výstřižek

prodáno  včetně DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
187 m2 Tisk

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji řadový rodinný dům, určený k demolici.

Dům je řešen jako řadový, se zahradou za domem o výměře 606 m2. Jedná se o atypický pozemek. Uliční šíře přibližně 8,5 metrů, levá strana domu je potom zešikmena ve směru dovnitř domu, kdy po přibližně 8,5 metrech je šíře domu cca 6,7 metrů. Celková plocha 793 m2.

Dům se nachází v nejhezčí a nejklidnější části obce Žabčice, a to u jednoho z chovných rybníků. Je zde výborná dostupnost do Brna (cca 20 km - možno i po dálnici). V obci je maximální občanská vybavenost (lékař, pošta, škola, školka, hotel). V obci se nachází sportovní hala, sportovní hřiště, tenisové kurty, aqua park, cyklistická stezka).

Parkování je možné přímo před domem, zahrada z druhé strany má vlastní příjezdovou cestu. Umístění domu - pozemku, je naprosto ideální jednak pro rodinu s dětmi, kdy v této klidné a nádherné lokalitě je naproti domu menší lesík s malým dětským hřištěm (skluzavka, pískoviště apod.) a rovněž i pro vášnivé rybáře, kdy se před domem nachází jeden z chovných rybníků obce Žabčice, kde můžou chytat pouze místní rybáři. 4x ročně se konají rybářské závody.

V případě zájmu je možné zařídit komplexní služby jednak ohledně demolice domu (společnost na demolici, odvoz sutě a materiálu) a také služby ohledně projektování domu a jeho samotné výstavby (projektant, společnost na výstavbu, komplexní cenová nabídka pro jakýkoliv materiál na výstavbu).

V případě zájmu o prohlídku či více informací naváhejte kontaktovat makléře. Při rychlém jednání cena k jednání.

Mapa