Prodej samostatně stojícího rodinného domu, zastavěná plocha 149 m², celková plocha pozemků 568 m² - Ledce (okres Brno-venkov), Ev.č.: 00032

 • a) RD_Ledce
 • b) Chodba z hlavního vchodu
 • c) 1.pokoj
 • d) Technická místnost_1
 • f) 2.pokoj
 • ch) Kuchyň s obyvákem z pohledu z obýváku
 • i) Koupelna
 • l) Dvorek_1
 • m) Dvorek_2
 • n) Dvorek_3
 • p) Katastr

2 100 000 Kč  Cena k jednání, včetně DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí, cena k jednání
149m2 Tisk

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům, který se nachází v obci Ledce.

Dům je určen k celkové rekonstrukci, vystaven z cihel. Současná dispoziční velikost je 2+kk, rekonstrukcí je ovšem možné bez větších problémů vytvořit 3+kk, při úpravě podkroví může vzniknout nádherný dvougenerační dům. Jelikož současný majitel již sám započal s rekonstrukcí, pro nového majitele je zde maximální prostor vytvořit si dům dle svých vlastních požadavků a potřeb. Obvodové a nosné zdi jsou vystaveny v tloušťce 50 cm, není zapotřebí tak řešit nákladné zateplení domu.

Obec Ledce se nachází přibližně 17 km od centra města Brna, necelých 7 km od obce Rajhrad, 6 km od obce Židlochovice. Samotný dům leží necelých 500 m od nájezdu na dálnici. V obci je k dispozici obecní úřad, prodejna smíšeného zboží, pohostinství, dětské hřiště. Je zde pravidelné autobusové spojení ve spojích jednak Brno – Mikulov a rovněž Ivančice – Židlochovice. Kompletní občanskou vybavenost je možné nalézt ve vedlejší obci Hrušovany u Brna, vzdálené 3 km. Zde se nachází mateřská škola, základní škola I. stupně (1. -5. třída), lékařské služby (obvodní lékaři, zubní ordinace, neurologie, dětský lékař), lékárna.

II. stupeň základní školy, gymnázium, ale rovněž i další I. stupeň základní školy se nachází ve vedlejší obci Židlochovice.

Dům se nachází na kraji obce, přibližně 200 m od autobusové zastávky, necelých 900 m od samotného středu obce. Zastavěná plocha domu je 149 m², dvůr 70 m², za domem je volná plocha přibližně o 90 m². Na dvorku se nachází přístavek se dvěma místnostmi, zastavěná plocha přístavku 27 m².

V domě jsou dispozičně místnosti: předsíň (14 m²) dva samostatné pokoje (28 m² a 17 m²), kuchyně (14 m²) spojená s obývákem (23 m²), technická místnost (4 m²), dále 2x koupelna a WC. Sklep 12 m².
Do domu je připojena kanalizace i místní vodovod. Je možnost i využití jímky. Vytápění je možné prostřednictvím kotle na tuhá paliva, případně krbové vložky. Za hlavním vstupem do domu se nachází menší sklípek, vhodný jak na uskladnění vína, tak i jakýchkoliv dalších surovin. K domu náleží i dvě volné parcely o celkové ploše 259 m², které jsou ideální pro vytvoření zahrady.

Obec Ledce jsou velmi dobrou a vyhledávanou lokalitou především díky blízkosti a dostupnosti do města Brna (po dálnici necelých 15 minut cesty do centra města). Rekonstrukcí a přestavbou domu a půdních prostor vznikne z domu prostorné místo k bydlení i pro vícečlennou rodinu.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Možná vás bude zajímat