O společnosti

O společnosti


Společnost REFIU servis s.r.o. byla založena v roce 2016 Michalem Nižňanským a Tomášem Pekárkem se zaměřením na reality.
 
Oba v té době již působili několik let ve finančním poradenství, a tak vznikla myšlenka propojit tyto dvě oblasti a přidat ještě něco navíc pro klienta, který řeší otázky nejen kolem své nemovitosti.
 
Postupem času se nám podařilo navázat spolupráci se silnými a stabilními partnery v oblasti financování, právních služeb, účetnictví, projekční činnosti a dalších oblastí nezbytných k poskytnutí kvalitní a komplexní služby zákazníkovi.
 
Díky tomu můžeme poskytnout klientovi kompletní servis pro zajištění jeho nového bydlení ať už se jedná o prodej, nákup či pronájem jiné nemovitosti či řešení jeho podnikatelských aktivit.
 
Vyřešíme klientovi veškeré náležitosti od projektu až po podání daňového přiznání.
 
V rámci rozšiřování a oddělení realitní a finanční činnosti jsme v roce 2018 jsme založili dceřinou společnost REFIU finance s.r.o., abychom mohli nabídnou klientovi co nejširší portfolio finančních služeb. Což se nám daří ve spolupráci s Broker Trust, a.s. jehož jsme smluvním partnerem a jenž je nejsilnější broker pool v Česku. Finančním poradcům a zprostředkovatelům poskytuje spolehlivý servis už od roku 2001.